LAZOVÁ STOVKA 2012 – KOMPLET

                                               

MENO

N

ŠTART

BRADLO

VRBOVCE

VIŠŇOVÉ

CIEĽ

ČAS

 

ADAMIK Peter

SVK

6:05

9:30

13:20

23:30

3:30

21:25

ANTAL Jozef

SVK

6:10

9:30

13:15

23:25

02:50

20:40

BABULIC Roman

SVK

5:05

7:45

10:45

19:40

23:10

18:05

BARAN Peter

SVK

5:10

9:00

13:05

-

-

-

BÁRTA László

HUN

4:30

7:15

10:25

19:40

22:50

18:20

BÁRTA Michal

SVK

4:30

7:50

14:00

23:30

03:40

23:10

BIHÁRY Rado

SVK

5:25

9:05

13:05

05:15

11:05

29:20

BILIK Peter

SVK

5:00

8:20

13:00

-

-

42km

BLAHUTA Vladimír

SVK

4:55

8:25

12:20

23:30

3:40

22:45

BLAŠKO Branislav

SVK

6:00

9:35

13:20

00:25

-

90km

BODOCSOVÁ Martina

SVK

7:00

10:45

-

-

-

-

BORÁŇ Jaro

SVK

6:05

9:10

12:15

22:30

1:35

19:30

BRESTOVANSKY Maroš

SVK

5:05

9:10

13:40

-

-

70km

CISÁR Peter

SVK

5:35

8:25

11:30

21:05

00:00

18:25

ČAMBALÍK Marián

SVK

6:00

10:35

-

-

-

30km

ČELADNÍK Michal

CZE

4:50

7:10

10:35

20:35

00:10

19:40

ČERMÁK Peter

SVK

5:10

8:10

11:15

21:40

01:30

20:20

ČERMÁK Roman

SVK

5:10

8:10

11:15

21:40

01:30

20:20

ČIHÁK Olaf

CZE

4:45

8:30

13:20

-

14:20 N

33:35

DIATKA Vlado

CZE

5:10

7:45

11:05

21:15

01:05

19:55

DOLEŽAL Peter

SVK

4:30

8:20

12:40

-

-

 

DREVEŇÁKOVÁ Janka

SVK

4:00

8:15

13:55

-

-

55km

DROZD Martin

SVK

6:05

-

-

-

18:35 N

36:30

FERIANEC Stanislav

SVK

4:45

8:05

-

-

-

-

FULOP Tibor

SVK

4:30

8:05

12:50

-

-

-

GALLO Róbert

SVK

4:20

8:40

14:20

06:00

11:20

31:00

GAŠPIERIK Stano

SVK

4:20

8:40

14:20

06:00

11:20

31:00

GELNAR Martin

CZE

6:05

-

-

-

18:35 N

36:30

GELNAROVÁ Zuzka

CZE

6:05

-

-

-

18:35 N

36:30

GREEN Pete

SVK

6:50

9:30

12:50

22:40

02:40

19:50

GREGUŠ Dalibor

SVK

4:30

7:50

11:35

22:40

02:40

22:10

GROCHOĽ Tomáš

CZE

5:35

9:00

12:50

03:45

09:25

27:50

GULÁŠA Rasťo

SVK

7:05

10:30

16:30

-

-

42km

HALAMA Vlado

SVK

4:00

7:45

11:15

-

-

55km

HAMŠÍK Jakub

SVK

5:10

9:00

13:05

-

-

-

HAVLÍK Ivan

SVK

4:35

8:25

13:55

-

-

55km

HOFMAN Jirka

CZE

6:20

10:05

14:50

03:40

07:25

25:05

HOLBÍKOVÁ Eva

SVK

7:00

10:30

-

-

-

-

HRABICA Jára

CZE

7:35

9:55

13:20

22:30

01:35

18:00

HRUBEŠ Jirka

CZE

6:10

8:50

11:40

20:30

23:40

17:30

HRUŠKA Vlado

SVK

4:00

8:25

13:55

-

-

-

CHOCHÚĽ Andrej

SVK

4:30

8:05

12:05

01:25

06:00

25:30

JAKUBEC Michal

SVK

6:10

10:55

16:30

-

-

80km

JANĆÍK Ondrej

SVK

7:00

10:35

17:00

-

10:55

27:55

JANECHOVÁ Katka

SVK

4:30

7:50

11:30

22:40

02:40

22:10

JANOVSKY Zdenek

CZE

4:45

8:35

12:15

22:35

02:40

21:55

JOBUS Boris

SVK

4:40

7:50

12:00

-

-

-

JUST René

SVK

4:40

8:15

13:55

-

-

55km

KADLEČÍK Ivan

SVK

4:30

7:45

11:15

23:30

03:40

23:10

KINCEL Ivan

SVK

6:05

9:45

14:30

-

-

-

KINCEL Palo

SVK

6:00

9:05

12:20

00:05

04:40

22:40

KOHÚT Miro

SVK

7:00

10:30

14:55

04:30

08:50

25:50

KOLAJA Pavel

SVK

4:45

8:40

12:00

-

-

70km

KOPTIŠ Jarda

CZE

4:45

7:40

10:30

20:00

23:45

19:05

KOTORA Filip Ján

SVK

5:30

8:10

10:45

-

-

90km

KRNO Andrej

SVK

4:55

7:40

10:35

19:40

23:10

18:05

KUBALA Peter

SVK

4:30

7:20

-

20:40

00:25

19:55

LAZAR Martin

SVK

6:00

9:50

-

05:00

09:35

27:35

LECKÝ Peter

SVK

7:05

10:55

16:30

-

-

80km

LEŠTÁK Peter

SVK

8:00

-

-

-

01:50

17:50

LEVKO Peter

SVK

4:40

8:15

12:35

-

-

-

LIETAVEC Miro

SVK

7:10

9:35

-

20:35

00:10

17:00

LOVEČEK Tomáš

SVK

4:30

8:05

12:05

01:25

06:00

25:30

MAGDOLEN Marián

SVK

4:30

8:05

12:05

01:25

06:00

25:30

MAGNUS Jozef

SVK

7:00

10:30

17:00

-

10:55

27:55

MAHDAL Jozef

CZE

5:35

8:25

12:50

00:40

04:35

23:00

MACHOVIČ Jozef

SVK

6:00

7:55

11:50

-

-

-

MACHOVIČ Rado

SVK

6:00

7:55

11:50

-

01:50

19:50

MÁRTON Daniel

HUN

4:30

7:25

10:25

19:50

22:50

18:20

MARTYNEK Ivan

SVK

5:00

7:55

11:25

23:30

02:35

21:35

MÁŠIK Igor

SVK

4:30

8:50

13:45

-

-

-

MAZÁN Peter

SVK

6:50

10:25

14:45

04:30

08:50

26:00

MINAROVIČ Roman + psík

SVK

5:30

8:25

12:15

-

-

70km

MORAVEC Vladan

CZE

4:50

7:10

9:35

17:55

21:05

16:15

MUCHA Pavol

SVK

4:40

8:15

12:35

-

-

-

MUZIKA Hubert

SVK

7:00

9:30

12:45

-

-

85km

NEMČEK Jozef

SVK

4:30

8:20

12:40

04:40

09:35

29:05

OKRUHLICA Ľubo

SVK

4:30

7:30

10:20

18:50

21:15

16:45

OPATOVSKÝ Peter

SVK

5:35

8:25

12:50

00:40

04:35

23:00

ORSI Anna

HUN

4:45

7:45

11:40

21:50

01:05

20:20

PÁCHNIK Ctibor

SVK

7:00

10:35

-

04:30

08:50

24:50

PÁLENÍK Emil

SVK

5:30

9:00

13:20

01:25

05:10

23:40

PÁLENÍK Emil ml.

SVK

5:30

8:35

12:20

21:55

01:05

19:35

PÁLENÍK Matej

SVK

5:30

9:00

13:20

01:25

05:10

23:40

PAVLENDOVÁ Jana

SVK

5:10

9:00

13:05

-

-

-

POLONYI  Ištván

HUN

4:30

8:00

12:05

-

04:35

24:05

POLONYI  Ištván ml

HUN

4:30

8:00

12:05

-

04:35

24:05

PRISTACH Ján

SVK

4:30

7:00

9:45

17:55

20:25

15:55

PROKIPČÁKOVÁ Maja + psík

SVK

5:30

8:35

12:15

-

-

70km

RECHTORÍK Marek

SVK

4:45

8:00

11:05

-

-

70km

RECHTORÍK Peter

SVK

4:45

7:50

11:05

-

-

70km

RIEDLINGER Csaba

HUN

4:45

7:45

11:40

21:55

01:05

20:20

RUDOLF Išván

HUN

4:30

7:20

10:25

19:40

22:50

18:20

ŘEPÁČ Vlado

CZE

5:35

8:20

12:50

00:40

04:35

23:00

ŘÍDEL Jakub

CZE

5:00

7:05

9:15

16:00

05:58 S

12:58

SABO Jozef

SVK

5:05

9:10

13:20

-

-

-

SADLOŇOVÁ Barbora

SVK

4:30

7:25

10:40

19:50

22:50

18:20

SEDMÁK Peter

SVK

6:00

7:55

11:50

-

-

-

SLADKAY Fero

SVK

4:30

8:25

12:40

04:40

-

90km

SLIVKA Martin

SVK

5:00

7:40

10:40

20:05

23:15

18:15

SOKOLOVSKÝ Vlado

SVK

4:35

8:50

13:45

-

-

70km

SRNKA Palo

SVK

4:30

8:40

12:00

-

-

-

STÁREK Martin

CZE

5:00

7:05

9:15

16:35

06:55 S

13:55

SUCHOMEL Jan

CZE

4:35

7:00

9:35

19:50

22:50

18:15

SURAN Julo

SVK

6:50

10:25

14:55

-

13:15 N

30:25

SZIBILLA Ladislav

SVK

4:45

8:35

13:20

05:00

09:35

28:50

ŠEVČÍK Peter

SVK

8:10

-

-

-

21:10 N

37:00

ŠTIGLIC Ludo

SVK

7:50

11:25

-

05:15

-

90km

ŠULÍK Miro

SVK

4:10

7:20

10:55

-

-

70km

ŠVANCÁR Vlado

SVK

4:30

7:00

9:45

17:55

20:25

15:55

TOBÁK Peter     + psík

SVK

5:30

8:35

12:25

-

-

42km

TOKÁR Pavol

SVK

5:40

8:10

12:00

00:05

04:40

23:00

TRETINÍK Dušan

SVK

4:40

8:15

12:35

-

-

70km

TRUSIK Marián

SVK

7:00

10:45

-

-

-

-

VÁCHOVÁ Lenka

CZE

6:20

9:20

12:50

22:35

01:45

19:25

VAŇO Viliam

SVK

4:40

8:05

12:55

-

-

-

VATRT marián

SVK

6:00

7:50

-

-

-

-

VÁVRO Rasťo

SVK

4:30

7:50

11:30

22:40

02:40

22:10

VAVROCHOVÁ  Monika

CZE

4:55

7:50

10:20

19:30

22:35

17:40

Verőcei József

HUN

4:15

7:45

11:40

00:05

04:35

24:20

VOŠTINÁR Lubomír

SVK

5:05

9:10

-

-

-

-

ZÁGORŠEK Kamil

CZE

6:20

9:20

12:45

22:35

01:45

19:25

ZÁGORŠEK Tomáš

CZE

6:20

9:20

12:45

22:35

01:35

19:15

ZBORNÍKOVÁ Eva

CZE

6:20

10:05

12:45

03:40

07:25

25:05

 

 

LAZOVÁ STOVKA ( 30.4.2011 ) – previous statistics

 

Meno

ŠP

Čis

Ú

Štart

Bradlo

Vrbovce

Filipov

Javorina

Višňové

Cieľ

Čas

 

ANCIN Michal

SVK

43

2

4:35

8:30

13:00

16:50

20:10

 

 

 

BAŇÁK Július

SVK

90

1

5:00

9:15

13:35

17:10

20:25

01:45

 

 

BARTA Michal

SVK

52

2

4:30

7:50

11:55

15:15

17:25

 

02:15

22:15

BIHÁRY Rado

SVK

57

1

4:10

8:15

 

 

 

 

 

 

BORÁŇ Jaroslav

SVK

38

1

6:05

8:40

11:50

15:00

17:20

 

01:00

18:55

ČOPJAN Pavel

CZ

14

1

6:55

9:15

12:00

 

16:10

 

22:20

15:25

DOLEŽAL Peter

SVK

17

2

4:30

7:55

12:00

15:50

18:45

 

05:05

24:35

DRLIČKOVÁ

SVK

102

1

?

9:40

15:10

 

 

 

 

 

DROZD Martin

SVK

23

1

6:10

8:55

12:30

15:15

18:00

 

01:00

18:50

DUDLÁK Vlado

SVK

39

2

4:10

7:15

10:20

12:50

15:00

 

 

 

FUSÍK Marián

SVK

6

2

6:05

11:00

16:00

 

 

 

 

 

GAJDULOVÁ Maja

SVK

101

1

?

9:40

15:10

 

 

 

 

 

GREEN Pete

SVK

54

1

6:40

9:55

13:40

16:50

19:55

 

5:15

22:25

GREGUŠ Dalibor

SVK

28

4

4:30

7:50

11:55

15:15

17:35

22:30

2:25

22:25

GROMAN Peter

SVK

106

1

7:05

7:45

12:40

 

19:10

 

 

 

HALAMA Vlado

SVK

107

1

5:00

9:15

13:55

 

 

 

 

 

HERGOTTOVÁ  Tonka

SVK

71

1

4:45

8:20

13:15

18:00

22:00

 

8:05

27:20

HEŘMAN František

SVK

 

2

7:40

 

 

 

 

 

 

 

HEVÉR Gábor

SVK

48

2

4:35

8:55

13:45

17:35

21:20

 

7:20

26:45

HOFMAN Jirko

CZ

61

3

6:05

10:00

15:00

 

22:10

 

11:20

29:15

HOLMAN Míra

CZ

62

2

6:05

9:45

15:00

 

22:20

 

7:20

25:15

IZAKOVIČ Tomáš

SVK

67

2

6:10

9:50

14:05

17:25

20:05

01:45

6:25

24:15

JANČÍK Ondrej

SVK

75

3

6:00

10:10

15:15

 

 

 

10:40

28:40

JANKECHOVÁ Katka

SVK

109

1

5:10

8:45

13:25

16:50

20:00

01:15

5:15

24:05

JOBUS Braňo

SVK

99

1

4:40

9:40

16:20

 

 

 

 

 

JOBUS Boris

SVK

103

1

4:40

8:00

11:50

15:00

17:55

22:35

2:55

22:15

JUST René

SVK

83

1

4:40

9:40

16:20

 

 

 

 

 

KADLEČÍK Ivan

SVK

84

1

5:45

8:25

13:30

16:50

20:00

01:15

5:15

23:30

KAMENSKÝ Maroš

SVK

77

1

4:40

8:25

14:00

18:00

22:00

 

18:20

37:40

KIMLIČKA Ivan

SVK

95

1

6:45

9:45

14:00

17:20

20:05

 

05:20

22:35

KINCEL Ivan

SVK

20

4

?

9:25

 

 

 

 

 

 

KLČO Roman

SVK

93

1

?

9:25

 

 

 

 

 

 

KOCIAN Libor

SVK

35

1

5:05

8:40

13:20

18:00

 

 

 

 

KOHÚT Miro

SVK

7

2

6:00

10:40

15:45

 

22:00

 

08:00

26:00

KOLEŇÁK Anton

SVK

24

1

5:10

8:45

13:30

 

20:00

 

5:15

24:05

KOPTIŠ Jarda

CZE

92

1

5:00

10:05

15:10

 

 

 

 

 

KOŠTA Marek

SVK

72

1

4:45

8:25

13:15

18:00

22:00

 

8:05

27:20

KUBALA Peter

SVK

82

2

5:25

8:35

12:20

15:30

18:20

 

4:00

22:35

LAZAR Martin

SVK

47

1

5:05

8:45

13:20

17:40

22:00

 

 

 

LEHOCKÝ Štefan

SVK

70

1

4:40

8:55

13:55

18:05

22:00

 

 

 

LEŠTÁK Peter

SVK

98

1

4:50

7:30

10:25

12:30

 

 

20:05 ?

15:05

LIETAVEC Ondrej

SVK

29

3

7:00

10:05

14:00

 

 

 

 

 

LOVEČEK Tomáš

SVK

85

1

6:00

9:40

14:50

 

 

 

 

 

MACHOVIČ Jozef

SVK

87

1

4:30

8:00

12:25

16:10

19:30

 

05:10

24:40

MACHOVIČ Rado

SVK

86

1

4:30

8:00

12:25

16:10

19:30

 

24:40

24:40

MAGNUS Jozef

SVK

110

1

6:00

10:10

16:15

 

 

 

10:40

28:40

MAJDAN Miro

SVK

44

2

6:50

10:00

14:00

 

21:00

 

6:25

23:25

MARÓTI Boglárka

HUN

69

1

4:35

8:55

13:45

17:35

21:20

 

7:20

26:45

MINAROVIČ Roman

SVK

42

3

5:30

8:30

12:10

15:15

17:35

 

01:00

19:30

MUCHA Pavol

SVK

1

4

4:45

8:20

13:20

17:20

20:35

 

6:40

25:55

MUZIKA Hubert

SVK

19

1

5:15

7:30

10:20

12:50

?

 

19:50

14:35

NAĎ Jaroslav

SVK

91

1

5:00

9:15

13:35

17:10

20:05

 

04:55

23:55

NOSEK Laco

SVK

105

1

?

10:05

 

 

 

 

 

 

NIŽŇAN Ivan

SVK

12

2

3:30

7:40

12:40

 

19:10

 

6:35

27:05

NOVÁKOVÁ Andrea

CZE

79

1

6:05

10:00

15:00

 

22:10

 

11:20

29:15

OČENÁŠOVÁ Katka

SVK

41

1

4:35

8:30

13:00

16:50

20:10

 

 

 

OKRUHLICA Ľubo

SVK

32

1

4:35

9:40

14:30

18:05

21:20

 

7:55

27:20

OPATOVSKÝ Peter

SVK

11

4

4:50

7:45

11:40

15:00

18:00

22:35

2:55 

22:05

OPÁT Jozef

SVK

18

1

?

8:15

 

 

22:00

 

 

 

PÁCHNIK Ctibor

SVK

74

3

7:00  ?

10:40

 

 

21:20

 

7:40

24:40

PÁLENÍK Michal                                           

SVK

73

1

5:15

9:20

14:05

18:00

 

 

 

 

PAUČEK Miro

SVK

94

1

5:00

8:50

13:30

17:20

22:00

 

 

 

PAVKOVČEK Fedor

SVK

15

2

4:30

7:55

11:55

 

18:45

 

5:00

24:30

PRISTACH Ján

SVK

8

4

6:10

8:35

11:00

12:55

 

 

19:50

13:40

PROKIPČÁKOVÁ  Majka

SVK

40

1

5:30

8:35

12:20

15:15

17:50

 

01:20

19:50

PUKA Hubert

PLK

10

1

5:00

7:25

11:05

13:25

15:30

 

20:50

15:50

SADLOŇOVÁ Barbora

SVK

81

1

4:35

9:40

14:30

18:00

21:20

 

7:55

27:20

SLÁDEK Ján

SVK

27

1

4:30

8:05

11:45

 

17:35

 

2:25

22:55

SLADKAY František

SVK

16

2

4:30

8:00

12:00

15:50

18:45

 

5:00

24:30

SMATANA Matej

SVK

4

1

4:45

8:20

13:20

 

20:35

 

6:40

25:55

SOBČIAK Štefan

SVK

55

1

6:00

9:40

14:50

 

 

 

 

 

SOKOLOVSKÝ Vlado

SVK

36

1

?

8:05

13:45

 

 

 

 

 

SRNKA Palo

SVK

59

2

4:40

8:05

11:40

 

17:25

 

1:15

21:25

SUCHOMEL Jan

CZE

104

1

4:50

8:35

11:50

15:00

17:15

 

0:40

19:50

SURAN Julo

SVK

22

4

6:00

10:40

15:20

 

21:40

 

8:00

26:00

SÝKORA Rasťo

SVK

2

1

4:45

8:20

13:20

17:20

21:00

 

 

 

SZABÓ Ištván Vilmoš

HUN

64

1

4:35

8:55

13:45

17:35

21:20

 

7:20

26:45

SZÓRÁD András

HUN

63

1

4:35

8:55

13:45

17:35

21:20

 

7:20

26:45

ŠIKULA Maroš

SVK

46

1

5:05

8:55

13:30

16:45

19:40

 

?

?

ŠRÁMEK Juraj

SVK

9

1

4:10

8:15

 

 

 

 

 

 

ŠULEK Karol

SVK

33

2

4:05

7:30

12:40

 

1

 

06:35

26:30

ŠULÍK Miro

SVK

51

2

4:40

7:55

12:05

15:45

18:45

 

05:30

24:50

TARKOŠ Július

SVK

76

1

5:05

8:55

13:30

16:45

19:40

 

?

?

TOBÁK Peter

SVK

60

1

5:30

8:35

12:15

15:15

17:50

 

01:20

19:50

TRETINÍK Dušan

SVK

3

4

4:45

8:20

13:25

17:20

20:55

 

6:40

25:55

TRUSIK Marián

SVK

5

4

6:15

9:35

 

 

 

 

 

 

VÁVRO Rasťo

SVK

108

1

5:10

8:45

13:45

16:50

19:55

01:15

5:15

24:05

VOJTEK Marian                                               

SVK

56 

1

05:15

9:20

13:25

 

 

 

 

 

VRŠKA Milan

SVK

66

2

6:10

9:50

14:05

17:25

20:00

01:45

06:25

24:15

WITNER Csilla

HUN

49

1

4:35

8:55

14:05

17:35

21:20

 

7:20

26:45

ZÁGORŠEK Tomáš

CZE

13

2

6:05

8:50

12:20

15:15

17:20

 

0:50

18:45

 

Vitajte na stránke lazovka.wbl.sk v sekcii Štatistika

LAZOVÁ STOVKA ( 1.5.2010 ) – ŠTARTOVKA

 

 

ŚĆ

Meno

Účasti

ŠTART

BRADLO

VRBOVCE

JAVORINA

Č. HRAD

CIEĽ

ČAS

KM

1

MUCHA Pavol

3

4:15

9:15

14:20

20:35

 

 

 

80

2

ŠULÍK Miro

1

4:15

9:15

14:20

 

 

 

 

65

3

TRETINÍK Dušan

3

4:15

9:15

14:20

20:35

 

 

 

80

4

LEVKO Peter

3

4:15

9:15

14:20

20:35

 

 

 

80

5

TRUSIK Marián

3

6:45

10:15

14:30

 

 

 

 

60

6

SLIVKA Martin

1

5:30

8:05

11:10

 

19:35

22:40

17:10

103

7

PODOBA Igor

3

5:00

8:05

10:20

14:10

17:50

20:55

15:55

103

8

PRISTACH Ján

3

5:00

8:05

10:20

14:10

17:40

19:50

14:50

103

9

ŠAMONIL Robert

1

4:15

8:00

12:00

 

22:05

1:45

21:30

103

10

DVOŘÁK Pavel

1

4:15

8:00

12:00

 

22:05

1:45

21:30

103

11

OPATOVSKÝ Peter

3

6:00

9:20

13:50

20:20

02:30

6:30

24:30

103

12

ZÁGORŠEK Kamil

1

5:40

9:00

12:40

17:30

21:55

1:30

19:50

103

13

ZÁGORŠEK Tomáš

1

5:40

9:00

12:40

17:30

21:55

1:30

19:50

103

14

ČERNOCH Martin

1

5:40

9:00

12:40

 

22:20

1:40

20:00

103

15

PAVKOVČEK Fedor

1

5:10

9:15

14:20

21:20

 

 

 

80

16

SLADKAY František

1

5:10

9:15

14:20

21:20

 

 

 

80

17

DOLEŽAL Peter

1

5:10

9:15

14:20

21:20

 

 

 

80

18

KOUKAL Ján

1

4:15

9:15

14:20

 

 

 

 

65

65

RÍM Ondrej

2

6:45

10:30

15:40

 

 

 

 

85

20

KINCEL Ivan

3

5:15

8:30

13:30

 

 

 

 

60

21

ŠEVČÍKOVÁ Lucia

1

5:50

10:00

14:40

20:45

 

 

 

75

22

SURAN Julo

3

6:45

10:25

14:35

 

02:30

6:30

23:45

103

47

MAKO Juro

1

6:45

9:45

14:20

 

 

7:55

25:10

103

24

RECHTORÍK Peter

1

5:15

8:50

13:00

18:35

01:15

6:15

25:00

103

25

RECHTORIK Marek

1

5:15

8:50

13:00

18:35

01:15

6:15

25:00

103

61

HOFMAN Jirka

2

6:00

9:30

14:20

 

 

7:55

25:55

103

62

HOLLMANN Miro

1

6:00

9:30

14:20

 

 

7:55

25:55

103

28

GREGUŠ Dalibor

3

5:00

8:45

13:00

18:20

0:00

4:25

23:35

103

29

HEŘMAN František

1

 

10:55

 

 

 

 

 

25

30

PÁCHNIK Ctibor

2

5:40

9:00

12:50

 

22:20

1:40

20:00

103

63

ŠOULA Pali

1

6:45

10:20

15:40

03:00

 

 

 

85

32

FARKAŠOVSKÝ Laco

3

6:45

11:15

15:40

 

 

 

 

85

19

DÁVIDOVÁ Lenka

1

6:45

12:50

 

 

 

 

 

40

27

KRČMÁRIK Rado

1

6:45

12:50

 

 

 

 

 

40

35

SABO Jozef

1

 

10:00

14:45

20:30

 

 

 

 

36

RAJCHL Jozef

1

6:05

8:40

11:40

 

19:50

22:40

16:35

103

37

BRESTOVANSKÝ Maroš

3

 

10:00

14:45

20:20

 

 

 

 

38

VALACH Peter

1

4:15

8:20

13:15

19:10

 

 

 

85

39

GLESKOVÁ Silvia

1

4:15

8:20

12:40

18:30

00:00

4:25

24:10

103

40

ŠVANCÁR Vlado

2

5:00

7:15

10:20

14:10

17:40

19:50

14:50

103

41

OČENÁŠOVÁ Katka

1

5:40

9:55

15:05

21:00

 

 

 

65

42

MINAROVIČ Roman

2

5:35

8:45

12:25

18:25

 

 

 

75

43

ANCIN Michal

1

5:40

9:55

15:05

21:00

 

 

 

65

44

GRGAČ Ivan

1

 

9:30

15:00

 

 

 

 

65

45

PERNECKÝ Matej

1

 

9:30

15:00

21:45

 

 

 

65

46

ŠIKULA Marián

1

 

9:40

15:00

 

 

 

 

65

47

ORSI Bálint

1

5:20

8:45

12:30

17:50

22:05

1:30

20:10

103

48

HEVÉR Gábor

1

5:20

9:00

15:00

20:50

 

7:55

26:35

103

49

SZABÓ István Vilmos

1

5:20

9:00

15:00

20:50

 

7:55

26:35

103

50

RZOVSKÝ Marek

1

 

10:00

14:40

 

 

 

 

 

52

BARTA Michal

1

5:00

8:45

13:00

18:20

0:00

4:25

23:35

103

53

ŠULEK Karol

1

5:40

 

15:00

20:55

 

 

 

85

55

MINAROVIČ Matej

1

5:35

8:40

12:25

 

 

 

 

50

31

PUČEK Peter

1

5:40

9:55

15:05

21:00

 

 

 

85

34

TREBYCHALSKÝ Peter

1

 

10:00

14:45

 

 

 

 

 

66

VRŠKA Milan

1

6:50

10:50

16:00

21:20

4:00

 

 

90

67

IZAKOVIČ Tomáš

1

6:50

10:50

16:00

21:20

4:00

 

 

90

59

JANČÍK Ondrej

2

5:40

9:45

15:40

 

 

 

 

85

51

SRNKA Palo

1

5:40

9:00

12:45

 

22:20

1:30

20:00

103

58

PETRÁŠ Karol

1

5:40

9:00

12:45

 

22:20

1:40

20:00

103

56

GAJDULOVÁ Magdaléna

1

 

12:05

 

 

 

 

 

35

57

GAJDULA Víťo

1

 

12:05

 

 

 

 

 

35

54

ŠKODA Juraj

1

 

12:05

 

 

 

 

 

35

68

KUBALA Peter

1

5:50

10:00

14:40

20:45

 

 

 

75

64

ČOMAJ Andrej

1

 

10:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MICHÁLEK Sveťo

2

8:45

10:30

12:15

 

 

18:30 ?

 

 

 

MICHÁLEK Sveťo

2

8:45

10:30

12:15

 

 

18:30 ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Slavo (28.4.2010)   nalahko

3

7:20

9:25

11:45

14:55

17:40

20.00

12:40

103

 

 

 

LAZOVÁ STOVKA ( 9.5.2009 ) – ŠTATISTIKA

 

ŚĆ

Meno

ŠTART

BRADLO

VRBOVCE

JAVORINA

Č. HRAD

CIEĽ

TRVANIE

KM

 

1.

1

MUCHA Pavol

5:00

9:40

14:20

19:50

?

6:05 ?

 

103

2.

3

TRETINÍK Dušan

5:00

9:40

14:20

19:50

?

6:05 ?

 

103

3.

4

LEVKO Peter

5:00

9:40

14:20

19:50

?

6:05 ?

 

103

4.

5

TRUSIK Marián

7:15

10:30

14:40 ?

 

 

 

 

42

5.

7

PODOBA Igor

6:05

8:35

11:40

15:30?

20:15

23:15

17:10

103

6.

8

PRISTACH Ján

6:05

8:35

11:40

?

?

21:35 ?

 

103

7.

10

FUSÍK Ján

6:40

11:50

15:15

?

 

 

 

 

8.

11

OPATOVSKÝ Peter

6:15

10:45

15:00

19:50

01:45 ?

6:05 ?

 

103

9.

15

BRESTOVANSKÝ Maroš

5:50

10:15

?

20:00

?

?

 

 

10.

16

BRESTOVANSKÝ Jozef

5:50

10:10

?

20:50

?

?

 

 

11.

17

KOHÚT Miro

6:40

10:40

15:15

19:50

01:45 ?

6:05 ?

 

103

12.

19

RÍM Ondrej

6:40

10:45

15:30

21:30

?

7:45 ?

 

103

13.

20

KINCEL Ivan

6:15

?

?

 

 

 

 

42

14.

21

KORČOK Attila

6:40

?

?

?

?

?

 

 

15.

22

SURAN Julo

6:40

10:40

15:00

19:50

01:45 ?

6:05 ?

 

103

16.

23

MAJDAN Miro

7:00

10:05

14:40

01:00

?

09:10

26:10

103

17.

24.

DUDLÁK Vlado

5:00

8:35

11:40

15:50

20:15

23:15

18:15

110 ?

18.

25

ČIHÁK Olaf

5:15

11:10

15:55

23:10

07:20

12:00

30:45

103

19.

26

HOFMAN Jiří

5:15

9:55

15:40

21:00

06:00

09:30

29:19

103

20.

28

GREGUŠ Dalibor

5:55

10:10

15:05?

20:15

01:45 ?

6:05 ?

 

103

21.

29

LIETAVEC Ondrej

7:10

11:30

15:30

20:15

01:45 ?

6:05 ?

 

103

22.

30

LIETAVEC Miro

7:10

11:30

15:30

20:15

01:45 ?

6:05 ?

 

103

23.

32

FARKAŠOVSKÝ Laco

5:20

9:30

14:45

20:15

?

6:20

25:00

103

24.

33

PORUBANEC Cyril

5:20

9:30

14:45

20:15

?

6:20

25:00

103

25.

36

SIMET Ján

5:15

11:30

15:55

23:10

06:00

09:30

29:15

103

26.

37

HOFMANOVÁ Renata

5:15

9:55

15:40

 

 

 

 

42

27.

38

GERŽA Marek

5:20

10:50

15:20?

?

 

 

 

75

28.

39

HARGAŠ Pete

5:20

10:50

15:20?

?

 

 

 

75

29.

40

ŠVANCÁR Vlado

5:20

8:50

12:05

16:50?

20:15

23:15

17:55

110 ?

30.

41

UHLÍK Peter

5:20

10:50

15:20?

?

 

 

 

75

31.

42

MINAROVIČ Roman

5:20

9:30

13:50

19:00

 

 

 

65

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

32.

C

MICHÁLEK Svetozár

CYKLOVERZIA

33.

MICHÁLEK Svetozár st.

 

 

 

 

LAZOVÁ STOVKA ( 10.5.2008 ) – ŠTATISTIKA

ŚĆ

Meno

ŠTART

BRADLO

VRBOVCE

JAVORINA

Č. HRAD

ČERENEC

TRVANIE

KM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

MUCHA Pavol

6:00

10:45

15:45

21:25

?

07:10 (N)

25:10

100

2.

URIČA Pavol

6:00

10:45

15:45

21:25

?

07:10 (N)

25:10

100

3.

TRETINÍK Dušan

6:00

10:45

15:45

21:25

?

06:45 (N)

25:10

100

4.

LEVKO Peter

6:00

10:45

15:45

21:25

?

07:10 (N)

25:10

100

5.

TRUSIK Marián

6:00

9:10

15:15

20:10

01:50

05:20 (N)

23:20

100

6.

MASÁROVÁ Mirka

6:00

9:10

15:15

 

 

 

 

42

7.

PODOBA Igor

6:00

8:35

11:45

15:30

19:05

21:30

15:30

100

8.

PRISTACH Ján

6:00

8:35

11:45

15:30

19:05

21:30

15:30

100

9.

KUŽMA Oto

6:05

9:20

13:50

19:15

 

 

 

70

10.

BABČÁK Vlado

6:05

9:20

13:50

19:15

23:50

03:15 (N)

21:10

100

11.

OPATOVSKÝ Peter

6:10

9:20

13:35

19:00

23:50

03:15 (N)

21:10

100

12.

VOJTEK Peter

6:05

11:10

16:55

11 : ???

 

 

 

85

13.

ŠTEFANOVIČ Juraj

6:05

11:10

16:55

11 : ???

 

 

 

85

14.

KINCEL Ivan

6:10

9:30

15:25

 

 

 

 

42

15.

FANČOVIČ Ľubo

6:20

9:50

14:40

20:10

?

07:10 (N)

24:50

100

16.

BRESTOVANSKÝ Jozef

6:20

9:50

14:40

20:10

?

07:10 (N)

24:50

100

17.

BRESTOVANSKÝ Maroš

6:20

9:50

14:40

20:10

?

07:10 (N)

24:50

100

18.

JANČÍK Ondrej

7:00

10:35

15:45

21:10

?

08:00 (N)

25:00

100

19.

RÍM Ondrej

6:40

11:10

 

 

 

 

 

30

20.

RÍM Matúš

6:40

11:10

 

 

 

 

 

30

21.

KORČOK Attila

6:40

11:10

16:20

0:55

?

12:00 (N)

29:20

117

22.

SURAN Julo

6:40

10:55

15:45

20:25

?

07:30 (N)

24:50

100

23.

MEKÝ Lubo

6:45

10:30

16:55

 

 

 

 

55

24.

SCHNORRER Milan

6:45

10:30

16:55

 

 

 

 

55

25.

ĎURIŠ Maťo

6:45

10:30

16:55

 

 

 

 

55

26.

ŠÁCHA Martin

6:45

10:30

16:55

 

 

 

 

55

27.

PÁCHNIK Ctibor

7:00

10:35

15:45

20:25

?

08:00 (N)

25:00

100

28.

GREGUŠ Dalibor

7:00

10:35

15:45

20:45

?

07:30 (N)

24:30

100

29.

LIETAVEC Ondrej

7:00

10:35

15:45

21:10

?

07:30 (N)

24:30

100

30.

LIETAVEC Miro

7:00

10:35

15:45

21:10

?

07:30 (N)

24:30

100

31.

CÍFERSKÝ Miro

7:20

9:55

13:00

16:45

19:45

22:20

15:00

100

32.

FARKAŠOVSKÝ Laco

7:25

11:10

16:20

0:55

?

11:00 (N)

27:35

115

33.

PORUBANEC Cyril

7:25

11:10

16:20

0:55

?

11:00 (N)

27:35

115

34.

NÁDASKÝ Pavel

7:55

11:50

 

 

 

 

 

?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

35

SLAVO /8.5.2008/

6:00

8:30

12:05

16:25

19:55

 

 

87

TOPlist